BMW serii 2 Coupe

Współcześnie wybór samochodu może trwać wiele lat. Ofert na rynku jest wiele, a nowe samochody zachwycają ulepszeniami. W 2021 roku MBW wypuściło na rynek zupełnie nowe auto z 6 cylindrami.

Długość BMW serii 2 Coupe wynosi 4537mm, a szerokość 1838mm. Jest to dłuższy i szerszy samochód od poprzedników. Tym samym zwiększa wygodę kierowcy oraz pasażerów. Sześciocylindrowy rzędowy silnik benzynowy pozwala na wykorzystanie całego potencjału pojazdu. Charakterystyczne dla modelu Coupe 2 jest zastosowanie napędu tylnego, elementów układu jezdnego z serii 4. Być może dla niektórych z nas wiele to nie mówi, dlatego zapraszamy do zapoznania się z dalszym opisem BMW serii 2 Coupe.

Nowy BMW jest nieco szerszy, ponieważ zwiększono rozstaw osi oraz szerokość rozstawu kół na osi przedniej i na osi tylnej. Takie szerokie rozstawienie jest typowe dla modelu serii 2 Coupe. Samochód jest wyposażony w klapy powietrzne, otwierane za pomocą przycisku, w sposób elektryczny, szczególnie przydatne w sytuacji nagrzania się silnika. Również diodowe reflektory są rozstawione szeroko, całość więc prezentuje się harmonijnie i estetycznie.
Środek samochodu również jest nowoczesny: konsola środkowa wraz ze skórzaną kierownicą, jej obsługa i sportowe fotele przywodzą na myśl sportowy charakter BMW serii 2 Coupe. Czynią też to auto wygodnym i funkcjonalnym pojazdem dla miłośników motoryzacji. Dodać do tego tapicerkę z tkaniny i Sensateku oraz klimatyzację wraz z akustyczną przednią szybą, i można podróżować w BMW serii Coupe 2, przez wiele godzin.

Wyobraź sobie fioletową karoserie, która lśni i odbija chmury. Tworzą one niepowtarzalny cień na samochodzie, który podkreśla sportowy charakter tego modelu. Odpowiednie wcięcia w sylwetce auta pozwalają docenić powietrze, które prześlizgując się pomiędzy wgłębieniami umożliwia szybszą jazdę i swobodniejsze manewrowanie w ruchu drogowym. Całość przypomina sportowe samochody z gier komputerowych. Wygląd BMW serii Coupe 2 zachęca do zasiadania za kierownicę tego pojazdu.